22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

SERDECZNIE WITAMY

na stronie internetowej Allfinanz. Jesteśmy firmą obecną na rynku usług ubezpieczeniowo-finansowych od 1993 roku.

"Zadowolony Klient to najlepsza strategia biznesowa ze wszystkich" w naszej pracy na co dzień jesteśmy wierni słowom Michael'a LeBoeuf'a staramy się by nasi klienci otrzymali w sposób niezobowiązujący wiedzę, która pozwoli im podjąć właściwe decyzje finansowe.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i dostarczamy im wiedzę fachową w zakresie ubezpieczeń, finansów osobistych oraz wiedzę podatkową dot. produktów, które oferujemy by zoptymalizować przedstawioną im ofertę.

Dzisiejsze czasy narzucają nam coraz szybsze tempo życia dlatego nie zawsze znajdujemy czas na śledzenie informacji, które są dla nas ważne. Dotyczy to przede wszystkim wiedzy o zabezpieczeniu finansowym nas samych i naszych bliskich w długiej perspektywie czasu.

W świecie tak szybkich przemian i wielorakich nowości nie sposób nadążyć za wszystkimi nowinkami. Brak odpowiedniej wiedzy fachowej w ciągłym pędzie dzisiejszego świata jest czymś naturalnym.

W naszej pracy staramy się śledzić rynek finansowy na bieżąco pod kątem wiedzy podatkowo-finansowej by zoptymalizować zyski klienta. W naszej ofercie dostępne są produkty z rynku finansowego i ubezpieczeniowego.