22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

TU i Reasekuracji Allianz Polska S.A. działa na polskim rynku ubezpieczeń majątkowych od 1997 r. W tym czasie stało się jednym z wiodących towarzystw cieszących się uznaniem zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych.

     Allianz należy do grupy Allianz Polska. Dużym atutem Allianz Polska jest również wyróżniająca towarzystwo na rynku jakość likwidacji szkód korporacyjnych. Grupa Allianz stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. Dziś na siłę i stabilność marki pracuje min. Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A. oferujące ubezpieczenia majątkowe.
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Wyniki finansowe Grupy

Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska wyniosły w 2011 roku 3,4 miliarda złotych, a aktywa pod zarządem grupy przekroczyły 12,7 mld zł. To stawia Grupę Allianz w czołówce instytucji ubezpieczeniowych działających w Polsce.
Swoją mocną pozycję jednego z liderów rynku firma zawdzięcza m.in. innowacyjnemu podejściu do biznesu, konsekwencji w budowaniu proklienckiego nastawienia oraz utrzymaniu wysokiego zaangażowania pracowników i agentów w rozwój firmy.

Allfinanz współpracuje z TU i Reasekuracji Allianz Polska S.A. od lipca 2010 roku.

Pełnomocnictwo