22 11 33 570 Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Vienna Life TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to instytucja finansowa, która zapewnia dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Należy do Vienna Insurance Group, wiodącej grupy ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej, działającej w 25 krajach, której korzenie sięgają roku 1824. Poprzednia nazwa spółki do 20 października 2016 roku to Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. 30 maja 2014 r. Skandia weszła w skład grupy kapitałowej Vienna Insurance Group VIG.

     Vienna Life nieustannie szuka nowych ścieżek rozwoju i rozwija innowacyjne projekty, by dynamicznie odpowiadać na potrzeby klientów. Oferuje indywidualne możliwości w zakresie zarządzania posiadanym kapitałem. Jest firmą dla ludzi, którzy chcą wykorzystywać swoje życiowe szanse bez względu na okoliczności oraz zmiany, jakie spotkają ich w bliskiej i dalekiej przyszłości.

     Dla klientów stworzyła dedykowane usługi, jak Investbox, Navigo, Multinavigator czy Rebalancing, które oferują szeroki wachlarz możliwości w zakresie planowania, oszczędzania i inwestowania środków.

     Od wielu lat jest głównym sponsorem największych w Polsce rowerowych imprez – Tour de Pologne oraz cyklu imprez dla amatorów kolarstwa górskiego Vienna Life Maraton Lang Team.

     Allfinanz współpracuje z Vienna Life TU na Życie S.A. (poprzednio Skandia Życie TU S.A). od marca 2000 roku.

 

Pełnomocnictwo